מה בתפריט?

אימון מעולם אחר
אימון אישי

 

 

רוצים לעשות שינוי בחיים? רוצים לפרוץ את תקרת הזכוכית? רוצים להתאמן באהבה עצמית, התמדה ואחריות אישית?
 זה לגמרי אפשרי!

אני מציע לכם אימון אישי אחד על אחד שיפרוץ לכם את הגבולות. אני מאמין שכל דבר אפשרי, שהגיע הזמן שתאהבו את עצמכם יותר, תטפחו את עצמכם, שכל מה שאתם רוצים מחכה לכם ואתם רק צריכים לעשות את הצעד ולאסוף אותו.

לפני 5 שנים שקלתי 130 ק"ג והיום אני מרתוניסט – אני ניצחתי! באימון האישי תבינו איך גם אתם יכולים לנצח

המסע שלכם אל האושר קרוב מאי פעם... מוכנים לצאת לדרך?

סדנאות מוטיבציה

לאהוב את עצמי - המעז מנצח, להעיז לחלום, הרזייה דרך המוח

"העולם מריע למעשים ולא לדיבורים"! לדבר זה קל, כל החיים אנחנו מבטיחים לעצמנו שדברים ישתנו: "מיום ראשון דיאטה", "שבוע הבא אני מתחיל לעשות ספורט" – אבל בפועל, יום ראשון עובר, עוד שבוע חולף, ואתם עדיין יושבים על הספה וחולמים על השינוי.

אני אומר, בואו תשנו את הסיפור שלכם! הגיע הזמן להטמיע את האינטגריטי בחיים שלכם ופשוט לקום ולעשות. התמונה המנצחת של החיים שלכם נמצאת ממש מעבר לפינה ואתם רק צריכים לרצות לבנות אותה.


רק 30 חברים בסדנה,
מהרו והבטיחו את מקומכם!

"להגשים את החלום"
קבוצות תמיכה למנותחים בריאטריים

 

 

כל החיים רדפנו אחרי "הדיאטה הנחשקת" – זאת שתגשים לנו את החלום ותהפוך אותנו לרזים וחטובים. כשכל הנסיונות כשלו, עשינו את הצעד הגורלי ופנינו לדרכים קיצוניות יותר. בשלב הזה נגמרו המשחקים!

בואו נעשה ביחד מה שכל אחד מאיתנו לא יכל לעשות לבד. ידוע שהשנה הראשונה היא הקלה ביותר עבור מנותחים בריאטריים – לא משנה מה תעשו, המשקל יירד. אבל מה עושים אחרי שנה? אחרי שנתיים? כאן חייבים להתחיל לעבוד. אל תתנו למוטיבציה שלכם לרדת ולחלום הרזון להתרחק!

הצטרפו עוד היום לאחת הקבוצות של "להגשים את החלום" ברחבי הארץ
והצטרפו להצלחה